Nowoczesny dach

oring
Posty: 259
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:29 pm

Nowoczesny dach

Post autor: oring »

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa,11 ​, które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.
kasia50
Posty: 188
Rejestracja: czw cze 04, 2020 6:51 pm

Re: Nowoczesny dach

Post autor: kasia50 »

Prace nad dachem muszą być solidnie wykonane, żeby przy ulewnym deszczu nie doszło do przecieków. Od tego też zależy, czy będziemy mieli ciepło w mieszkaniu. Słyszałam, że usługi dekarskie wykonuje firma fastkrakow/pl/ . Mają wielu zadowolonych klientów. Muszą znać się na rzeczy, bo zrealizowali już wiele projektów.
kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Nowoczesny dach

Post autor: kasiunia »

Moim zdaniem dach przede wszystkim musi być funkcjonalny a o jego estetyce świadczyć będzie jedynie pokrycie dachu jakie zastosujemy. Tak czy inaczej dach jest najważniejszą konstrukcją każdego domu, więc musimy zadbać o to by firma, którą wybierzemy zrobiła go dobrze - zgodnie ze sztuką budowlaną. Firma, którą nam polecono - to firma Mg Dachy - mgdachy/pl/ , jak się okazało to firma z dużym , bo 20-letnim doświadczeniem. Dachem zajęli się kompleksowo - czyli od momentu projektu po jego wykonanie.
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Nowoczesny dach

Post autor: andiaks »

Oj kuny... Niedawno miałem problem z kunami, które wciąż chodziły po dachu. Rozwiązanie znalazłem tutaj obudowie/com/kuna-jak-wyglada-i-jak-sie-jej-pozbyc/ . Wszystkiego się dowiedziałem i mam nadzieję, że ten problem już nigdy więcej nie wróci, a jeśli tak, to mam skuteczne sposoby. Koniecznie też zerkajcie. Jest kilka opcji, które pomagają w zwalczaniu kun.
milena
Posty: 98
Rejestracja: pn lut 24, 2020 11:56 am

Re: Nowoczesny dach

Post autor: milena »

A może blacha nierdzewna? To trwały materiał. Taki dach, dobrze wykonany, posłuży przez lata. Są na rynku firmy, które wykonują takie dachy. Tutaj dachistrych/pl/ masz namiary na taką firmę z doświadczeniem. Usługi świadczą kompleksowo więc zatroszczą się o każdy element inwestycji - od materiału, przez jego obróbkę, po montaż. Ale jeśli zdecydujesz się na klasyczną ceramikę to też pomogą.
KarolaWe
Posty: 197
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:18 pm

Re: Nowoczesny dach

Post autor: KarolaWe »

A co sądzicie o takiej dachówce https://dekarzonline.pl/pl/p/Dachowka-c ... laska-/348 ? Bardzo podoba mi się ten kolor.
kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Nowoczesny dach

Post autor: kasiunia »

Wszelkie roboty budowlane, w tym budowy dachów muszą być wcześniej obmiarowane i wycenione. Na szczęście firmy budowlane mają do dyspozycji świetny program do kosztorysów o nazwie Rodos, który dzięki budowie modułowej może obsługiwać tylko te aspekty pracy budowlańców jakie są niezbędne. Program do kosztorysów Rodos 8 daje możliwość personalizacji, dostosowanej do potrzeb każdej firmy.
ODPOWIEDZ