Fajne prezenty

oring
Posty: 259
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:29 pm

Fajne prezenty

Post autor: oring »

Widzę że stawiasz na dosyć praktyczny prezent. Ale no dokładnie zależy co się komu podoba. U mnie mama ma urodziny za miesiąc i tez myślę nad prezentem ale chyba bardziej bym się ukierunkowała na jakąś biżuterie. Koleżanka pokazywała mi ostatnio na ankabizuteria/pl/6-kolczyki piękne naszyjniki z różnymi kamieniami. Wiem że mojej mamie by się coś takiego spodobało. Nie wiem tylko jeszcze który wybrać... Kupował ktoś może mamie biżuterię i pomógł mi ułatwić wybór czegoś odpowiedniego?
Kobietaewka77
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:43 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli szukasz fajne prezentu dla dziecka w wieku bliższej młodzieży, to warto zajrzeć do sklepu swiatartysty/pl/, gdzie znajdziemy różne zestawy, do nauki rysowania, malowani, kaligrafii, czy wszystkiego innego związanego ze sztuką, ponieważ jest to sklep przeznaczony dla artystów, również tych początkujących.
MirakaTelius
Posty: 118
Rejestracja: sob paź 17, 2020 1:24 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: MirakaTelius »

Moja siostra bardzo lubi chodzić do schroniska psów. Często wyprowadza je na spacery i organizuje zbiórki karmy. Nawet jak ma jakieś urodziny, to też w prezencie chce coś dla psów. Teraz kupiliśmy jej karmy mokre skladkarmy/pl/kategoria-produktu/psy/karma-dla-psa/karma-mokra-dla-psa/. Złożyliśmy się w kilka osób, żeby od razu zakupić większą ilość. Jej radość była nieoceniona.
yokoko
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:17 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: yokoko »

ja dostałam ostatnio na urodziny voucher do Jah Love Tattoo w Warszawie i uważam, że to świetny upominek dla kogoś, kto marzy o tatuażu : byłam juz nawet na wizycie, Pomidor wyczarował na mojej łopatce istne arcydzieło :)
wawrylak
Posty: 153
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:32 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: wawrylak »

Przejażdżka po torze wyścigowym sportowym autem może być naprawdę świetnym pomysłem na prezent, szczególnie dla faceta. Dlatego polecam rzucić okiem na taką możliwość: autonator/pl/samochody/subaru-impreza-wrx-vs-bmw-m-power-e46 . Myślę, że spodoba mu się taki prezent.
kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: kasiunia »

Kupując jakikolwiek prezent właśnie fakt by podobał się on osobie obdarowanej powinien przyświecać nam najbardziej. Nie ma bowiem chyba nic gorszego jeśli nasz prezent wyląduje w jakiejś głębokiej szufladzie i na długie miesiące będzie zapomniany. Warto wcześniej , przed zakupem zrobić krótki wywiad by dowiedzieć się czego tak na prawdę solenizantka oczekuje. W taki sposób dowiedziałam się o ,że moja siostra najbardziej chciałaby dostać takie figi - triumfomania/pl/majtki/velvet-rose-spotlight-brazilian-2 .Dzięki takim informacjom unikniemy niepotrzebnych nieporozumień.
mela
Posty: 225
Rejestracja: pn cze 08, 2020 2:11 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: mela »

Dobry prezent to taki, który jest powiązany z zainteresowaniami danej osoby. Myślę, że fanom Dragon Balla spodobałyby się na przykład takie gadżety: pixel-shop/pl/dragon-ball . Mój mąż z pewnością by się ucieszył.
Awatar użytkownika
leden
Posty: 493
Rejestracja: sob kwie 13, 2019 5:07 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: leden »

Ciekawym pomysłem na prezent może być kalendarz lub notes - wręczyłem taki mojej mamie dlatego, bo zawsze jest zabiegana i ma wiele spraw na głowie. Postawiłem na wzór ze strony https://www.lediberg.com.pl/appeel-ekol ... rze-notesy - jest to kalendarz wykonany z ekologicznych materiałów, który jest dostępny w super cenie. Daj znać co o nim myślisz, mi osobiście bardzo się spodobał!
Prosto przed siebie, nie zajdzie za daleko
oppo13
Posty: 549
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:05 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: oppo13 »

Hmmm dla mnie są to książki. Najlepszy prezent. Pod choinkę dostałem taniaksiazka/pl/solista-czyli-on-ona-i-jego-zona-piotr-c-p-1585060.html i czytam. Super jest i wciąga także polecam. Sam też w prezentach często książki daje.
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: andiaks »

Praktyczne preznty moim zdaniem są właśnie najlepsze, tutaj gardenspace/pl/donice-rattanowe-ogrodowe-tarasowe-balkonowe macie ofertę na donice ogrodowe które ja zamawiałem dla mojej mamy. Zadowolona z nich jest, fajna jakość w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ