Kuchnia

Awatar użytkownika
leden
Posty: 493
Rejestracja: sob kwie 13, 2019 5:07 pm

Kuchnia

Post autor: leden »

Wolicie kuchnię w osobnym pomieszczeniu, czy razem z pokojem jako aneks kuchenny?
Prosto przed siebie, nie zajdzie za daleko
Tati17
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:52 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Tati17 »

Jakiś czas temu w internecie natknęłam się na wpis o tym na blogu - kuchniaibar/pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam zarówno inne super wpisy.
Awatar użytkownika
leden
Posty: 493
Rejestracja: sob kwie 13, 2019 5:07 pm

Re: Kuchnia

Post autor: leden »

Polecam też spojrzeć na ten portal ogłoszeniowy https://pokato.pl/dom-i-ogrod Mają tam sporo fajnych ofert :)
Prosto przed siebie, nie zajdzie za daleko
Lara72
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 25, 2020 6:47 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Lara72 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ten wątek to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na niniejszy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - grilllove/pl .
DamaNaTopie
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:17 pm

Re: Kuchnia

Post autor: DamaNaTopie »

A czy ktoś z was jest obecnie na etapie kupowania drobnego sprzętu AGD ? Ja wczoraj znalazłam fajny czajnik z zaparzaczem > adler/com/pl/index.php/Main/Produkt/cr_1290 i czytając opis jestem niemalże przekonana, że go kupię. Ma bardzo fajne funkcję i jest przede wszystkim bezpieczny. Myślę wręcz, że w każdej kuchni takie urządzenie powinno się znaleźć.
kaja
Posty: 177
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:42 pm

Re: Kuchnia

Post autor: kaja »

Ha dzisiaj trafiłam na ranking czajników elektrycznych na magazyn.ceneo/pl/artykuly/ranking-czajnikow-elektrycznych i zastanawiam się właśnie nad wyborem jednego z nich. Obiecałam sobie, że po przeprowadzce zainwestuję w porządny czajnik. Obecny jest do niczego... Kupiłąm go w markecie za ok 30 złotych. Czuć plastik kiedy gotuję w nim wodę.
Bumka33
Posty: 39
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:12 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Bumka33 »

U nas jest kuchnia w aneksie w salonie i jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Dzięki temu jak są goście i chcę przygotować coś na ciepło cały czas mam z nimi kontakt i nie siedzę odcięta w kuchni. A u mnie to się często zdarza, bo lubię eskperymenty kulinarne i serwowanie ciekawych dań. Ostatnio nawet żeby zrobić jeden przepis przeszukałam internet w poszukiwaniu mleczka kokosowego - aledobre/pl/21281,Mleczko_kokosowe_UHT_w_kartonie_250_ml_Real_THAI.html U nas w okolicy niestety asortyment w sklepach jest dość okrojony, więc całe szczęście, że wszystko można dostać w internecie :)
Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Marzena21 »

Jakiś czas temu w internecie napatoczyłam się na artykuł o tym na blogu - kuchenneprzybory/pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie pożałujecie. Są tam także inne fajne wiadomości.
jagoda
Posty: 131
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:40 pm

Re: Kuchnia

Post autor: jagoda »

A czy macie już kupione wyposażenie do swojej kuchni? Jak jeszcze się rozglądacie za nim, to możecie odwiedzić przykładowo sklep Primagran. Tam kupicie przykładowo solidny zlewy, czy też baterie. U nich możecie dopasować zlew na szafce narożnej, który będzie idealnie wkomponowany w cały wizerunek kuchni.
MirakaTelius
Posty: 118
Rejestracja: sob paź 17, 2020 1:24 pm

Re: Kuchnia

Post autor: MirakaTelius »

U mnie w kuchni stoi sofa, bo to w sumie jest salon z aneksem. Znalazłam ją na stronie galameble/com/sofy/. Skusiło mnie wykonanie i fajne zdjęcia z wizualizacji. Wybrałam kolor turkusowy i dopasował się idealnie.
ODPOWIEDZ