Ogród domowy

oppo13
Posty: 549
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:05 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: oppo13 »

Ja szukałem ozdoby na ścianę w salonie. Trafiłem na taką ofertę tu green-designers/pl/ Ogród wertykalny czyli zielona sztuczna ściana wykonana z sztucznych roślin. Te rosliny wyglądają naturalnie. Myślę że to bedzie elegancka ozdoba w salonie.
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: andiaks »

Na początku nie miałam zielonego pojęcia, w jaki sposób zajmować się ogrodem i jak dbać o wszystkie rośliny. Z czasem jednak bez problemu się tego nauczyłam i skorzystałam sobie ze strony poradnik-ogrodniczy/pl/ . Mają tam rewelacyjne pomysły, rozwiązania i wiele różnych porad, które w ogrodzie są bardzo potrzebne, aby go sobie nie zniszczyć.
kaja
Posty: 177
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:42 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: kaja »

My niedawno skończyliśmy ogarniac nasz ogród. Uważam, że wygląda rewelacyjnie i az chce się spędzać w nim czas. Kusi mnie jeszcze wanna ogrodowa SPA z beautysystem/pl/pl/c/Wanny-ogrodowe-SPA-Jacuzzi/353 Byłaby idealna na taras! Ktoś z was ma u siebie taką wannę? Jesteście z niej zadowoleni? Ja z takich rozwiązań korzystałam głównie w SPA, ale teraz nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie do SPA i chcę je sobie stworzyć w domu.
KarolaWe
Posty: 197
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:18 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: KarolaWe »

A co sądzicie o deskach kompozytowych na tarasie? Trafiłam na stronę fabrykatarasow/pl/, na której mają bardzo ładne deski. Przeglądnęłam ich realizację i chyba się zdecyduję na takie rozwiązanie.
KarolaWe
Posty: 197
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:18 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: KarolaWe »

Uwielbiam spędzać czas w ogrodzie i nie wyobrażam sobie, żeby zabrakło w nim grilla. W tym roku zainwestowaliśmy z rodzinką w grilla gazowego ze stali nierdzewnej koler/pl/kategoria-produktu/grille-gazowe-ze-stali-nierdzewnej/. Do tej pory sprawdza się świetnie a do tego w czasie deszczów nie muszę go chować :) Polecam produkty tego producenta.
muvik
Posty: 153
Rejestracja: sob lut 20, 2021 10:05 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: muvik »

Wiecie co, ja to myślę o tym, jaki powinien być ogród, ale nie mam pewności, że zrobię coś sama dobrze. Dlatego tutaj projektant zieleni by mi się przydał. Mam nadzieję, że znajdę kogoś odpowiedniego, ale nie mam określonego konceptu. On musiałby mnie zainspirować, to na pewno. Ja właśnie tak to widzę.
Awatar użytkownika
niezlaagentka
Posty: 272
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: niezlaagentka »

A wiecie może, gdzie uda mi się zamówić basen ogrodowy? Zastanawiam się nad takim zakupem od jakiegoś czasu, ale nie wiem na jaką ofertę powinienem się zdecydować. Zależy mi na basenie dla dzieci. Dzisiaj rano w internecie trafiłem na sklep basenyogrodowe.pl. Myślicie, że warto się tutaj na coś zdecydować? Mają oni naprawdę niezłe ceny. Czekam na wasze opinie na ten temat.
Normalność nie jest kwestią statystyki.
KarolaWe
Posty: 197
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:18 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: KarolaWe »

jeżeli mowa o ogrodach to czy ktoś posiada rożen elektryczny do grilla gazowego? Zastanawiam się nad zakupem koler/pl/produkt/rozen-elektryczny/ ale jestem ciekawa jak się sprawdza :) Proszę o opinie.
mela
Posty: 225
Rejestracja: pn cze 08, 2020 2:11 pm

Re: Ogród domowy

Post autor: mela »

Warto też pamiętać o opryskach roślin aby rosły one zdrowo. W tym celu najlepiej zaopatrzyć się w takie akcesoria jak pompa do opryskiwacza: agroplast/pl/pl/c/Pompy-do-opryskiwaczy-i-czesci-do-pomp/67 . Profesjonalne narzędzia na pewno Wam się przydadzą.
ZuzanEu
Posty: 107
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:52 am

Re: Ogród domowy

Post autor: ZuzanEu »

A jak przechowujecie ziemniaki przez zimę? Do tej pory trzymałam je w zwykłych workach ale zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://big-kam.pl/big-bag-na-ziemniaki/. Co sądzicie?
ODPOWIEDZ