Nasze zainteresowania

akacja56

Nasze zainteresowania

Post autor: akacja56 »

Jakie macie zainteresowania po pracy? Gdzie lubicie wyjść ? Bo ja zawsze kino wybierałam a teraz zaczęłam lubię teatr ale komediowy, zawsze w nim są fajne śmieszne spektakle. Zerknijcie sami na teatrkomedia/pl/ , bo fajne spektakle w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś dla relaksu i odpoczynku dla Siebie.
oppo13

Re: Nasze zainteresowania

Post autor: oppo13 »

Ja lubie dobrą ksiązkę. Np ta książka tu taniaksiazka/pl/kostandin-grzechy-mafii-magdalena-winnicka-p-1426432.html Pokazuje świat mafii. Na drodze bohaterki książki staje zabojczo przystojny Kostandin. Alicja nie wie ze jest to groźny zabójca i szef mafii. Akcja toczy się szybko i trzyma w napięciu. A zakończenie jest bardzo zaskakujące. Ta książka spodoba się też kobietom.
arafata

Post autor: arafata »

Ja zawsze chciałam napisac dobrą książkę i teraz jestem już na finiszu drogi, szukam wydawnictwa do współpracy i nie wiem gdzie sie zgłosic. Pierwodruk chcę wykonac tutaj jkbprint/pl/druk-ksiazek Posiadają bardzo dobrą ofertę odnośnie druku książek w miękkiej jak i twardej okładce. Mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli.
andiaks

Post autor: andiaks »

Akurat hobby każdy ma inne, ale jeśli chodzi o muzykę to chyba każdy lubi jej słuchać. Jeśli chodzi o sprzęt do słuchania muzyki, to dobry jakościowo sprzęt zamówicie w tym sklepie https://www.premiumsound.pl/ . Oprócz tego, że zamówicie u nich sprzęt to przeczytacie również ciekawe artykuły dotyczące takiego sprzętu, więc jak najbardziej warto zajrzeć.
BartekBo

Post autor: BartekBo »

Ja bardzo lubię czytac artykuły dotyczące motoryzacji i różnych ciekawostek z nią związanych. Ostatnio przeczytałem fajny tekst o pomarańczowych światłach i tym kto może je uzywać https://terenowiec.pl/pl/poradnik/post/ ... oguta.html :)
ODPOWIEDZ