Starzenie skóry po 30-tce?

kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: kasiunia »

Czy chciałybyście zatrzymać czas ? Skór prawdę Wam powie. Można jednak ten czas choć trochę oszukać - za sprawą peelingu chemicznego twarzy. Trochę brzmi to nieciekawie ale na prawdę zdecydowanie lepiej wygląda i smakuje. To jest właśnie sposób na odmłodzenie się. Zajrzyjcie tutaj - easywaxing/pl/pl/kwas-i-enzymy-na-twarz-czyli-peeling-chemiczny-w-akcji/ - to bardzo ciekawy artykuł na temat tego peelingu . Dowiesz się o jego zaletach i skutkach do swojej skóry twarzy.
Lidiann00
Posty: 41
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:54 am

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: Lidiann00 »

U mnie super sprawdza się stosowanie olejku CBD i herbatki konopnej, znacznie poprawił mi się stan skóry. Herbatkę możecie znaleźć na alba-hemp/com/ :)
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: andiaks »

Właśnie dlatego od razu zaczęłam stosować krem gold lift expert od Eveline przeznaczony dla osób w moim wieku. Nie tylko zahamował proces starzenia, ale mam wrażenie, że po nim moja skóra wygląda znacznie młodziej.
Elizka
Posty: 94
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:38 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: Elizka »

Niestety skóra ma to do siebie, że się starzeje. Traci kolagen, wiotczenie, pojawiają się zmarszczki. Ale można z tym walczyć. Wystarczą odpowiednio dobrane kosmetyki. Bardzo popularne są ostatnio kosmetyki w postaci serum - skoncentrowane. Warto poczytać o nich np. tu naobcasach/com/serum-do-twarzy-w-codziennej-pielegnacji-dlaczego-warto-go-stosowac/ . Stosuje je coraz więcej osób i warto je wykorzystać w codziennej pielęgnacji.
kaja
Posty: 177
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:42 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: kaja »

Moją zmorą są rozstępy i luźna skóra. Dlatego postanowiłam z tym walczyć. Schudłam dość sporo i mam zamiar zacząć ćwiczyć, żeby poprawić stan skóry. Jeśli trzeba będzie umówię się na zabieg usunięcia nadmiaru skóry. Rozstępy pewnie zbledną z czasem i nie będą mnie tak denerwować. nie wiem czy można je jakoś usunąć.
oppo13
Posty: 549
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:05 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: oppo13 »

Jeżeli chodzi o skórę to możesz o nią zadbać stosując takie produkty jak Neoglandyna z oferty Tymofarm. Firma ma też wiele innych produktów które pomogą wzmocnić organizm i uzupełnić braki mikroelementów. Firma tworzy swoje produkty na bazie naturalnych składników i poparte wieloma latami badań. Na pewno te produkty okażą się skuteczne.
kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: kasiunia »

To normalny proces - starzenie się. Oczywiście zależy nam aby go maksymalnie opóźnić. Zdrowo się odżywiajmy oraz uprawiajmy sport. Warto też spojrzeć w stronę niekonwencjonalnych sposobów wspomagania naszego organizmu. Weźmy na przykład taki olejek cbd - https://cbdgreen.pl/. Udowodniono jego pozytywny wpływ na nasze zdrowie a konkretniej na pomoc w walce z objawami depresji i stresem. Olejek wspomaga też nasz układ trawienny.
arafata
Posty: 112
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:04 pm

Re: Starzenie skóry po 30-tce?

Post autor: arafata »

Skóra starzeje się i trzeba się z tym pogodzić lub wykorzystać ofertę tej kliniki https://the-clinic.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa/ która oferuje zabiegi medycyny estetycznej jak i chirurgii plastycznej. Mają w klinice najlepszych specjalistów i nowoczesny sprzęt oraz atrakcyjne ceny a efekt ich zabiegów na pewno cię zadowoli. Jest tam dostępna zarówno laseroterapia jak i mezoterapia igłowa Warszawa to najlepsze miejsce na takie zabiegi.
ODPOWIEDZ