Ginekolog

deborah
Posty: 590
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:58 am

Ginekolog

Post autor: deborah »

Ginekolog prywatnie Kraków - jakiego specjalistę polecacie? Szukam osoby z dobrym podejściem, ponieważ chcę umówić córkę na pierwszą wizytę.
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Ginekolog

Post autor: andiaks »

Jeśli chodzi o ginekologa to tutaj cmp.med/pl/cmp-lomianki/ginekolog/ masz dobrych specjalistów w tej poradni medycznej. Moja żona tam chodzi podczas ciąży teraz jest pod ich opieką i zadowolona jest. A miała wcześniej kilku innych lekarzy do porównania.
wawrylak
Posty: 153
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:32 pm

Re: Ginekolog

Post autor: wawrylak »

Po ciąży często występuje też suchość pochwy. Mało która kobieta się do tego przyznaje, ale taka przypadłość powoduje ogromny dyskomfort. Jeśli tak jest to zainteresuj się preparatem Vagisan. Możesz zakupić krem lub globulki, tutaj decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.
borówka
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:18 pm

Re: Ginekolog

Post autor: borówka »

Każda z nas mieszka w innym mieście,dlatego też warto poszukać dobrego specjalisty blisko swojego miejsca zamieszkania.Każdy, kto mieszka lub bywa w Bielsko-Białej,powinien odwiedzić Centrum Medyczne Danea danea/pl/
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Ginekolog

Post autor: andiaks »

Dobrze jest mieć swojego zaufanego ginekologa, który także poprowadzi ciąże i będziemy mieć do niego zaufanie. Ostatnio podczas wizyty pytałam jakie badania prenatalne po 35 roku życia warto zrobić i dowiedziałam się o teście NIFTY, który pozwala sprawdzić zdrowie dziecka pod kątem aż kilkudziesięciu chorób genetycznych. Na pewno taki wykonam.
oppo13
Posty: 549
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:05 pm

Re: Ginekolog

Post autor: oppo13 »

Jeśli poszukujesz dobrego ginekologa oraz opieki medycznej to odwiedź w stolicy ten szpital https://szpitalmazovia.pl/ który specjalizuje się w tej dziedzinie. Mają specjalistów oraz wysokiej klasy sprzęt jeśli potrzeba wykonać jakikolwiek zabieg. Na pewno pod ich nadzorem dziecko urodzi się zdrowe. Oprócz ginekologii jest też wydział urologii i chirurgii.
kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Ginekolog

Post autor: kasiunia »

Wszystkie takie tematy generalnie sprowadzają się do stanu naszego zdrowia. Uważam ,że aby zdrowie było na względnie dobrym poziomie warto zdrowo się odżywiać oraz regularnie uprawiać sporty. Nie bez znaczenia są także regularne badania lekarskie - to niezwykle ważne. U kobiet dodatkowo ważna jest profilaktyka ginekologiczna, bo w tej dziedzinie często pojawiają się problemy zdrowotne. Warto na ten temat nieco się dowiedzieć z wiarygodnych źródeł.
arafata
Posty: 112
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:04 pm

Re: Ginekolog

Post autor: arafata »

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego gabinetu ginekologicznego z szeroką gamą usług, to polecam udać się do Kliniki Gabinety Łucka. Ci wybitni specjaliści ginekologii zapewnią Ci kompleksową opiekę. W ofercie znajdziesz ginekologię położniczą, USG położnicze oraz ogólne. Miedzy innymi atutem jest również ginekologia dziecięca.
arkini
Posty: 150
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:36 pm

Re: Ginekolog

Post autor: arkini »

Byłam nie dawno u ginekologa, ponieważ ostatnio coś kiepsko się czułam. Lekarz rodzinny skierował mnie do ginekologa, mówiąc, że to będzie podłoże ginekologiczne. A on dał mi skierowanie na badanie, uznając, że może to być poważny problem z pęcherzem. Wecie może ile czeka się na posiew moczu? Bo już zaczynam się stresować.
ODPOWIEDZ