Budowa domu

kaja
Posty: 172
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:42 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kaja »

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem elewacji polecam ten artykuł https://polskiebudowlane.pl/portal/elew ... etonowych/ Wydaje mi się, że za moment elewacja z płyt tego typu stanie się mega popularna :) Sama biorę tą opcję pod uwagę.
kasiunia
Posty: 320
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kasiunia »

By dana konstrukcja budowlana zachowywała się podczas eksploatacji w zamierzony przez projektanta sposób, często wymaga się stosowania materiałów budowlanych posiadających określone certyfikaty. Dotyczy to także materiałów sypkich - kruszywo z certyfikatem , które jak się okazuje można dostać w specjalnych miejscach. Certyfikacja takich kruszyw poprzedzona jest szeregiem badań i testów, które potwierdzają określone, pożądane przez projektantów właściwości tych materiałów.
wawrylak
Posty: 125
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 12:32 pm

Re: Budowa domu

Post autor: wawrylak »

Myślę, że w tej kwestii pomoże Tobie fachowiec taki jak elektryk Marcin Molski Warszawa: https://www.warszawa-elektryk.pl/ . Warto skontaktować się z nim bezpośrednio. Na pewno doradzi, co robić w danej sytuacji.
andiaks
Posty: 630
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Budowa domu

Post autor: andiaks »

Podczas budowy należy używać dobrych jakościowo materiałów. Problematyczna może okazać się aranżacja wnętrz. Całe szczęście na ten temat jest sporo artykułów, a jednym z nich jest ten ze strony: https://notodo.pl/wyspa-kuchenna-industrialna . Pomoże on przede wszystkim zrozumieć styl industrialny w kuchni.
fanka
Posty: 138
Rejestracja: pn sie 10, 2020 4:28 pm

Re: Budowa domu

Post autor: fanka »

U nas dziś temat jest na tyle ważny, że zaczęliśmy się na nowo rozglądać za 2 projektem domu. No i ja tu https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-5 mam naprawdę sporo pomysłów na to, co można i dlaczego. Stąd mam nadzieję, że taki domek powstanie, wynajmiemy za dobre pieniądze, a potem się pomyśli tak naprawdę.
ODPOWIEDZ