Kursy i szkolenia

Poniedzialek
Posty: 58
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:11 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: Poniedzialek »

Bardzo ciekawe kursy na Trenera Personalnego organizuje od lat Fit Academy. Fit Academy to profesjonalna sieć szkół Fitness. Zaprasza na kursy, które po ich ukończeniu uprawniają do prowadzenia zająć jako Trener Personalny. Fit Academy ma status Jednostki Kształcenia Ustawicznego, wydany na podstawie § 22 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 r. W sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych , a program nauczania inspirowany jest Standardami Europejskich Ram Kwalifikacji EHFA. Zajęcia szkoleniowe w dużym stopniu prowadzone są praktycznie. Zobacz przykład fit-academy/pl/kurs-trener-personalny-krakow/
Sylwianaa
Posty: 183
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 4:11 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: Sylwianaa »

Szkoleń jest teraz bardzo dużo, więc bez problemu można znaleźć takie, które nas interesuje. Jeśli zajmujecie się wykonywaniem tatuaży i chcecie podszkolić swoje umiejętności to zerknijcie na ofertę szkoleń paredo/pl/ . Tu możecie zapisać się na indywidualny kurs z wykonywania tatuaży prowadzony przez bardzo doświadczonego instruktora. Po zakończeniu kursu otrzymacie certyfikat uprawniający do wykonywania tatuaży samodzielnie.
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: andiaks »

Branża beauty nieustannie korzysta z różnych szkoleń, bo trzeba udoskonalać swoją wiedzę, bo co chwilę pojawiają się nowe zabiegi, ale trzeba też pomyśleć o tym, aby korzystać ze szkoleń, które pomagają w prowadzeniu biznesu. Ja tutaj Wam polecam szkolenia od kosmetonomia/pl/ , bo wiele się dowiecie.
ZuzanEu
Posty: 107
Rejestracja: wt paź 27, 2020 9:52 am

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: ZuzanEu »

A co myślicie o nauce języków obcych? Moim zdaniem warto zainwestować w siebie i właśnie naukę języków, dlatego polecam szkołę ProfiLingua, gdzie uczę się języka angielskiego. Na profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski możecie znaleźć niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
leden
Posty: 493
Rejestracja: sob kwie 13, 2019 5:07 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: leden »

W przyszłym miesiącu planuję poprowadzić webinar, ale nie wiem z jakiego narzędzia w tym celu skorzystać. Czy korzystał ktoś ze strony https://freshmail.pl/webinary/ i mógłby się wypowiedzieć czy warto? Będę wdzięczny za waszą pomoc i opinie!
Prosto przed siebie, nie zajdzie za daleko
BartekBo
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:19 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: BartekBo »

Po powrocie do Polski postanowiłem zafundować sobie kilka prywatnych lekcji języka w celu odświeżenia pamięci. Wybrałem kurs startpolish/pl/prywatne-lekcje-jezyka-polskiego/. Bardzo mi się podobało, szybko sobie wszystko przypomniałem. Czułem się dzięki temu zdecydowanie pewniej podczas rozmów o pracę.
sonko
Posty: 162
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:11 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: sonko »

Na szczęście rynek szkoleniowy w Polsce wciąż się rozwija i ta oferta staje się coraz bardziej rozbudowana. Ja regularnie biorę udział w różnego rodzaju kursach, w ten sposób podnoszę swoje kwalifikację i zdobywam kolejne cenne doświadczenie. Jeśli interesują Was dobre jakościowo szkolenia coachingowe to zdecydowanie warto zgłosić się do Human Skills, mają tu świetnych trenerów, ceny też bardzo rozsądne.
mela
Posty: 225
Rejestracja: pn cze 08, 2020 2:11 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: mela »

Wybór kierunku kształcenia jest oczywiście kwestią indywidualną. Nie każdy musi iść na studia - można zdecydować się na szkołę policealną, czy też kursy kwalifikujące. Polecam Wam między innymi kursy zawodowe lublin: kursor.edu/pl/szkolenia/lublin/kursy .
kasiunia
Posty: 436
Rejestracja: czw sty 30, 2020 9:24 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: kasiunia »

Każdy kto prowadzi swoją firmę doskonale wie jak ważne są umiejętności menedżerskie, oraz umiejętności polegające na kreowaniu dobrych relacji z klientami. Jeśli interesują was szkolenia menedżerskie , a powinny jeśli macie na względzie dobro waszej firmy - skorzystajcie z okazji i poszerzcie swoje horyzonty w tym zakresie. Wiedzy biznesowej nigdy za wiele.
samanta
Posty: 177
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:01 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: samanta »

Jeśli chcecie wprowadzić swoje dziecko w świat programowania, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj pixblocks/com/blog/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych o praktycznych informacji, które pomogą wam w podjęciu odpowiedniej decyzji. Przede wszystkim ważne jest to, aby stawiać na sprawdzone i przede wszystkim profesjonalne kursy. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Uważam, że warto.
ODPOWIEDZ