Kursy i szkolenia

katarynka
Posty: 33
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:54 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: katarynka »

Fajnie,że jest taki sklep dla ludzi interesujących się sztuką,architekturą,którzy kochają swoją pasję,jest też szkoła , która pomoże rozwinąć umiejętności w tym kierunku.Szkoła rysunku i malarstwa,organizuje kursy,dzięki którym nauczymy się prawidłowo tworzyć portret,pomoże każdemu chętnemu przygotować się do egzaminów na ASP i rozbudzi w każdym zamiłowanie do historii sztuki domin-krakow/pl/rysunek-malarstwo-asp/
oring
Posty: 259
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:29 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: oring »

Uważam, ze wszelakie kursy i szkolenia to bardzo dobry pomysł. Jeżeli tylko chcemy się w jakimś kierunku rozwijać czy szkolić to czemu by tego nie robić. Można skorzystać z takich kursów coffee-support/com/kurs-baristy/ na baristę. Według mnie to dobry pomysł.
BartekBo
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:19 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: BartekBo »

Jeśli chodzi o mnie to ja mogę polecić startpolish/pl/seria-start//, gdzie mają profesjonalne materiały do nauki polskiego dla obcokrajowców przeznaczonych dla poziomu A0, A1 oraz A2 :) Idealne propozycja dla kogoś, kto właśnie uczy się języka polskiego.
yokoko
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:17 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: yokoko »

A robiliście sobie już szkolenie z udzielania pierwszej pomocy medycznej ? Moim zdaniem każdy z nas powinien wziąć przynajmniej raz udział w tego typu kursie. Firma Transmedyk się tym zajmuje transmedyk/pl/. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych, na nowoczesnych fantomach. Przystępne ceny, wysoka jakość, certyfikat.
jagoda
Posty: 131
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:40 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: jagoda »

Ciekawe szkolenia również można znaleźć sobie tutaj na sztukarestauracyjna/pl. Chociażby ja planuje postawić na manager gastronomii kurs . Jest to bardzo dobra opcja dla każdego, kto chce wiedzieć jak efektywnie zarządzać restauracjami oraz pracownikami. Jak być niezawodnym w tym co się robi...
agness
Posty: 199
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 11:54 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: agness »

A co powiecie na kurs marketingu? Ja myślę, że warto też wyrobić sobie takie szkolenia, jak interesujecie się coś w tym zakresie. Jakby nie było reklama jest dzisiaj naprawdę bardzo potrzebna. Także można na pewno sporo zyskać dzięki takiemu szkoleniu.
kaja
Posty: 177
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:42 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: kaja »

Jeśli chodzi o szkolenia i kursy dla operatorów maszyn to polecam zajrzeć tutaj riwal/com/poland/pl-pl/szkolenia Bez problemu zapiszecie swoich pracowników na szkolenia! Moim zdaniem każdy pracodawca powinien zadbać o kwalifikacje pracownika.
MirakaTelius
Posty: 118
Rejestracja: sob paź 17, 2020 1:24 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: MirakaTelius »

Bardzo fajnymi i przydatnymi kursami są te, które można wykorzystać w pracy. Z racji tego, że pracuję w księgowości, często uczęszczam w szkoleniach z rozliczenia podatku VAT, z deklaracji podatkowych, czy wystawiania faktur. Od jakiegoś czasu w naszym biurze pracujemy na programie jpk-insight/pl/paragony-fiskalne-faktury-uproszczone-jpk/, który ma możliwość wystawiania faktur uproszczonych w jpk.
Domis3223
Posty: 37
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:09 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: Domis3223 »

Jest dużo fajnych kursów i szkoleń, po których uzyskujemy certyfikaty dla siebie jak i swoich produktów. Tak ostatnio ja zyskałam certyfikat iso 22000, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ wzrosła u mnie ilość klientów, widocznie dla nich to ma znaczenie, z czego nie zdawałam sobie sprawy.
andiaks
Posty: 845
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: andiaks »

Ważne jest, aby w firmie wprowadzać nowoczesne rozwiązania. Na pewno warto kupić program do faktur oferowany przez firmę, której ciekawy wpis znalazłem na stronie: mega-tech/com/pl/faktura-w-walucie/ . Możesz tutaj dowiedzieć się wielu istotnych informacji na temat różnych faktur.
ODPOWIEDZ