Budowa domu

fanka
Posty: 147
Rejestracja: pn sie 10, 2020 4:28 pm

Budowa domu

Post autor: fanka »

Cześć, zastanawiam się, jak budować dom i jaki projekt kupić. Dlatego mam na oku coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/wymarzony-11 . Czy Wy macie świadomość, co zrobić, jak to rozeznać? Co Waszym zdaniem jest sensowne i dobre? Mam nadzieję, że to się uda i że będę sobie mogła jakoś budowę zaplanować. Pomożecie?
andiaks
Posty: 764
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:43 pm

Re: Budowa domu

Post autor: andiaks »

To prawda samo ogrzewanie jest niezwykle ważną opcją w naszych domach, ale czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jaki pozytywny wpływ na powietrze ma wentylacja zdecentralizowana ? Sama wentylacja pozwala cieszyć się idealnie czystym powietrzem. Ja uwielbiam ekologiczne rozwiązania. Co myślicie?
mela
Posty: 189
Rejestracja: pn cze 08, 2020 2:11 pm

Re: Budowa domu

Post autor: mela »

Sama ostatnio robiłam wykończenie mojej nowej kuchni i dlatego mogę Wam polecić świetnego fachowca w tej dziedzinie. Jest to hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: http://hydraulik.w.poznaniu.pl/ . Serdecznie polecam jego usługi, będziecie zadowoleni.
oppo13
Posty: 505
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:05 pm

Re: Budowa domu

Post autor: oppo13 »

Jeżeli chodzi o budowę domu to będzie trzeba dobrać odpowiednie ogrzewanie i tu doradzam gaz LPG. Odwiedź witrynę https://www.axangaz.pl/przylacza-kompaktowe-butle-33kg/ a tam dowiesz się więcej. Nie tylko wykonają projekt instalacji ale także montaż oraz zajmą się dostawami gazu po atrakcyjnych cenach. Idealne miejsce na takie zakupy.
ODPOWIEDZ