Archiwum kategorii: Wnętrza

Wybór lamp do salonu

Oświetlenie w salonie jest bardzo ważne. Dzięki niemu możemy zmienić cały wystrój naszego pomieszczenia. Jedna lampa może zmienić charakter salonu. Dlatego warto dobrze przemyśleć, jaką lampę oraz rodzaj oświetlenia wybierzemy. W tym artykule dowiesz się co warto wybrać.

Charakterystyka stylu nowoczesnego we wnętrzach

Wraz z rozwojem nowoczesnego stylu budownictwa coraz częściej decydujemy się na nowoczesną aranżację naszego wnętrza. Nic dziwnego, gdyż w naszym życiu systematycznie dążymy do prostoty i braku skomplikowania. Właśnie dlatego odzwierciedlamy to w naszej aranżacji, jak i do samego stylu budownictwa.

W jakim stylu urządzić swoje wnętrze?

Większość z nas urządza swoje wnętrze bez zachowania konkretnego stylu. Jednak istnieje mnóstwo osób, które całość aranżacji chcą sprowadzić do jednego, głównego nurtu. Jak się okazuje nie jest to jednak takie proste, gdyż możliwości i rozwiązań jest naprawdę wiele. Jest to szczególnie trudne dla początkujących, którzy mają w tym zakresie niewielką wiedzę.

Sposoby na czyste ściany w Twoim domu

Zapewne każdy z nas doświadczył w swoim życiu momentu, w który świadomie lub nie – ubrudził ściany. Niegdyś wiązało się to z koniecznością ponownego malowania pomieszczenia. Jednak współczesne farby do ścian i sufitów posiadają żywicę polimerową, dzięki czemu tworzą trwałe i odporne na zmywanie powłoki. Jeżeli chcesz poznać skuteczne sposoby na czyste ściany w swoim… Czytaj dalej »